Feedback Form

  

Oprettet: 08-11-2018

Ordstyrere Plantekongres 2019

Liste

Ordstyrere Plantekongres 2019

Session Navn Virksomhed
Årsmøde Ejnar Schultz SEGES
1 Peter Sørensen AU
2 Jørgen E. Olesen AU
3 Sven-Aage Steenholdt Sektorbestyrelsen
4 Svend Christensen KU
5 Steen Nørgaard Madsen Gårdejer
6 Thor Gunnar Kofoed Knarregård
7 Heidi Buur Holbeck SEGES
8 Maja Eline Petersen SEGES
9 René Gislum AU
10 Kristoffer Piil SEGES
11 Martin Mogensen Go-gris I/S
12 Kristian Thorup-Kristensen KU
13 Steen Nørgaard Madsen Gårdejer
14 Birte Boelt AU
15 Anne Erland Eskildsen SEGES
16 Sven Hermansen SEGES
17 Torben Hansen Landbrug & Fødevarer, Axelborg
18 Troels Toft SEGES
19 Erik Steen Kristensen AU
20 Henrik Haugaard-Nielsen RUC
21 Steen Nørgaard Madsen Gårdejer
22 Vælges på sessionen  
23 Ejnar Schultz SEGES
24 Inger Bertelsen SEGES
25 Mogens S. Hovmøller AU
26 Claus Bo Andreasen AU
27 Irene Wiborg SEGES
28 Paul Henning Krogh AU
29 Steen Nørgaard Madsen Gårdejer
30 Barthold Feidenhans'l SEGES
31 Jens Erik Jensen SEGES
32 Casper Laursen SEGES
33 Johannes Ravn Jørgensen AU
34 Hans Thostrup LMO
35 Finn Plauborg AU
36 Ghita Cordsen Nielsen SEGES
37 Steen Nørgaard Madsen Gårdejer
38 Niels Halberg AU
39 Andrea Oddershede Christensen SEGES
40 Thomas Holst Landbrug & Fødevarer
41 Lars Bonde Eriksen SEGES
42 Kasper Stougård SEGES
43 Brian Kronvang AU
44 Jens Erik Jensen SEGES
45 Rita Hørfarter SEGES
46 Anders Søgaard Landbrug & Fødevarer
47 Lars Hvidtfeldt Landbrug & Fødevarer
48 Erik Fog SEGES
49 Jon Birger Pedersen SEGES
50 Jens Elbæk SEGES
51 Brian Jacobsen KU
52 Per Kudsk AU
53 Rasmus Nyholm Jørgensen AU
54 Jørgen Eriksen AU
55 Anne Erland Eskildsen SEGES
56 Hans Chr. Holst Sektorbestyrelsen
57 Per Kudsk AU
58 Jens Bligaard SEGES
59 Hans Christian Bruun KU
60 Poul Henning Petersen SEGES
61 Marian Damsgaard Thorsted SEGES
62 Kristian Thorup-Kristensen KU
63 Henrik Bertelsen Sektorbestyrelsen
64 Finn Poulsen SAGRO
65 Johannes Ravn Jørgensen AU
66 Torsten Gruhn SEGES
67 Charlotte Kjærgaard SEGES
68 Annette Vibeke Vestergaard SEGES
69 Rasmus Nyholm Jørgensen AU
70 Elly Møller Hansen AU
71 Søren Kolind Hvid SEGES
72 Ghita Cordsen Nielsen SEGES
73 Kirsten Jørgensen KU
74 Torsten Gruhn SEGES
75 Brian Jacobsen KU
76 Lars J. Munkholm AU
77 Svend Christensen KU
78 Jørgen Eriksen AU
79 Michael Højholt SEGES
80 Jon B. Pedersen SEGES
81 Kirsten Jørgensen KU
82 Claus Bo Andreasen AU
83 Kristoffer Piil SEGES
84 Annette Vibeke Vestergaard SEGES
85 Rita Hørfarter SEGES
86 Erik Steen Kristensen AU
87 Carsten Tilbæk Pedersen KU
88 Jon B. Pedersen SEGES

 

 

 

Sidst bekræftet: 08-11-2018 Oprettet: 08-11-2018 Revideret: 08-11-2018

Forfatter

PlanteInnovation
Specialkonsulent, Information

Henrik Buus

Marketing & Fagkommunikation, Events og Fagkommunikation


Af samme forfatter

Sessionsoversigt Plantekongres 2019
Med shows efter kongressen
12.11.18
Faglige kontaktpersoner - Plantekongres 2019
Hvis du har faglige spørgsmål omkring dit indlæg mm, er du velkommen til at kontakte den faglige kontaktperson for din sess...
21.09.18
Se shows og sammendrag fra plantekongresserne
Se eller gense shows og sammendrag fra alle plantekongresserne via programmet for de pågældende år.
20.01.18
Oversigt over Landsforsøgene 2016
Forsøg og undersøgelser i Dansk Landbrugsrådgivning.
08.02.17